Головна РеєстраціяRSS
Вітаю Вас, Гість
 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
  
 
   Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.
   Завдяки шкільній бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвиткуосвіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьгодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педегогічних працівників, учнів, батьків.
   Дранецька шкільна бібліотека була створена з перших років існування школи ( 1945 рік). Спочатку це був невеличкий фонд книг і підручників, які принесли вчителі,учні, батьки. Книги розставили в учителиській кімнаті. Пізніше фонд поповнювався за рахунок державних коштів. В 1961 році було побудовано і відкрито нову восьмирічну школу, де була виділена невеличка кімнатка і для бібліотеки. За бібліотекою було закріплено вчителя, який і видавав літературу. В 1973 році для бібліотеки була виділена велика, світла кімната. Половину займала бібліотека, а іншу половину – піонерська кімната. У 1988 році була побудована і відкрилася двоповерхова десятирічна школа. Для бібліотеки було виділено дві кімнати: бібліотека і книгосховище для підручників, які збереглися і до сьогодні.
 
 
   Першим бібліотекарем була – ДЕМЧИНА ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА (1973 – 1978 роки). За ці роки бібліотека поповнилася великою кількістю книг.
 
   1978 – 1980 роки бібліотекарем була ПАСІЧНИК ГАННА МИХАЙЛІВНА.
  
 
   1981 – 1983 роки бібліотекар - ПОБЕРЕЖНИК РАЇСА ВАСИЛІВНА.
   1984 – 1989 роки бібліотекар - СТРИК ВАСИЛИНА ЛЕОНТІЇВНА.
   1989 – 2002 роки бібліотекар – СОБОЛЕВСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
   В 2002 році розпочалася реорганізація бібліотек, і тому шкільна бібліотека увійшла в систему публічно – шкільних бібліотек разом з бібліотекарем.